GiroLat Ltd.
RUS LAT ENG

Girolat SIA ir Eiropas Savienībā reģistrēta starptautiskās tirdzniecības kompānija, kura pamatā nodarbojas ar naftas produktu tirdzniecību, kā arī ar atbilstošiem finanšu instrumentiem (fjučersi,opcijas u.c.)
No savas dibināšanas dienas 2003. gadā Girolat SIA ir guvusi strauju attīstību un arī panākumus profesionālas speciālistu komandas izveidošanā ar plašām zināšanām dažādās globalā tirgus nozarēs.
Girolat SIA saņem piegādes no daudziem jo daudziem gan valsts gan privātiem naftas pārstrādes uzņēmumiem Eiropā, Vidējos Austrumos, kā arī pārējā Āzijā. Mūsu piegādātāji gūst labumu no mūsu starptautiskā tirdzniecības tīkla, kas izpaužās viņu daļas pieaugumā pasaules tirgū; tajā pat laikā mūsu pircēji saņem garantētu stabilu un efektīvu produktu piegādi.
Girolat SIA piegādā produkciju tankeros, kā arī dzelzceļa cisternās un fleksikonteineros . Iespēja veikt piegādi dažādos veidos un apmēros ļauj piedāvāt mūsu pircējiem plašu izvēli un nodrošina augstu mūsu piedāvājumu fleksibilitāti (lokanību) atbistoši viņu (pircēju) vajadzībām un prasībām gan tuvos gan attālos tirgos.
 
     
 

::
::Produkti


:: Reaktīva degviela
:: Eļas
:: Metanols
:: Karbamīds
:: Amonija sulfāts
:: Amonijas nitrāts
:: SiltumizolēšanaLoģistika
KontāktiAMONIJA SULFĀTS(NH4)2SO4


Amonija sulfāts var dabūt kā blakusprodukts kaprolaktāmas ražošanā.

Lietošāna:
Kristaliskais slāpekļasērs mēslojums satūr 21% slāpekļa amonijas formā, sēra - 24%, īpašības nemainas. Amonija sulfāts ir mēslojums, kurš plaši lietots lauksaimniecībā. Piemērots visiem augļiem (no kartupeļiem līdz citrusiem) melnzemēs un citas augsnēs. Amonijas slāpekļis amonija sulfāts viegli apgūdams. Sēra ir nepieciešāma augļu barībai, jo tas sastāvā ir augļiem nepieciešāmie aminoskābes.

Tehniskie pieprasījumi:

Nosaukums
Norma
Ārējais izskats: kristaliskais, balta krāsa, var būt gaišie dzeltena un roza nokrāsa  
Slāpekļa mases daļa ar sauss vielu, % ne mazāk
21
Ūdens mases daļa, % ne vairāk
0.3
Brīvas sērskābes mases daļa, % ne vairāk
0.05
Izbārstība, %
100


Iesaiņojums un glabāšana:
Glabāt segtos vagonos un pusvagonos, zem polietilēnā, minerāla vezumos, speciālos konteinieros. Glabāt amonija sulfāts rekomendē telpos, aizsargtās no valgmes.

Transportēšana:
Amonija sulfāts transportē segtos pusvagonos, ka arī auto un ūdenstransportā.

Garantijas glabāšanas termiņš:
Nav ierobežots. 
 
Support by siteks
 

banner Xchange network

Top.LV Mail.ru